Hledáte krásné ubytování pro sebe a svou drahou polovičku? Rádi byste si někam vyrazili a odpočinuli si od každodenního stresu a stereotypu? Přemýšlíte nad prodlouženým víkendu nebo dokonce celém týdnu? Neváhejte a odpočiňte si. Mi pro vás máme jedinečnou nabídku krásného a moderního ubytování, které vám splní všechny vaše přání. Krásné prostředí jižní Moravy. Dlouhé táhlé vinice zbarvené jedinečnými odstíny různých odrůd vinných hroznů, krásné historické pozůstatky minulé doby a příjemní lidé.

vinice

Neváhejte a koukněte na naši nabídku ubytování v Mikulově. Pohádkový čtyřhvězdičkový hotel, který je přívětivý i pro vaše čtyřnohé mazlíčky. Nemusíte hledat předražené psí hotely nebo obtěžovat příbuzné. Můžete si vzít svého mazlíčka sebou. Hotel nabízí speciální nabídky ubytování, které se vám vyplatí finančně a je v nich zahrnuto vždy něco speciálního, co byste při běžném objednání ubytování neměli. Speciální nabídky mají své výhody. Nabízíme tyto možnosti.

  • Letní dovolená dva tisíce dvacet.

Letní dovolená je určena pro období od června do srpna. Tento pobyt si můžete rezervovat dopředu bez jakýchkoliv sankcí za rezervaci. Je možné bezplatně zrušit. Vhodné jak pro páry ať už se jedná od mladou či starou generaci. Pobyt je pro dvě osoby na pět nocí. Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji a součástí je výborná bohatá bufetová snídaně. Dále ubytování zahrnuje tři vstupy do hotelového wellnessu. A aby jste si užili i kulturní zážitek v ceně jsou dvě vstupenky na prohlídku zámku v Mikulově nebo do mikulovské synagogy či Archeoparku v Pavlově. K zajímavostem patří pivovarská prohlídka vedená sládkem s degustací.

sauna

  • Relaxační pobyt s neomezeným wellness.

U relaxačního pobytu vám napoví už název. Pobyt je určen pro dvě osoby na dvě noci, kde si jedinečně odpočinete a necháte zregenerovat celé vaše tělo. Neomezený vstup do wellness centra, kde se můžete těšit na bazén, vířivé vany a sauny. Dále je v balíčku zahrnutý rašelinový zábal pro dva a dvacet minut na hydromasážním lůžku Aquai.