Poradíme vám, jak si vybavit obývák přesně podle vašich představ, aby se stal oázou celého bytu či domu.
Pohodlná a prostorná sedací souprava
Na gauči lidé tráví velký podíl veškerého času, který jsou doma. Sledují zde televizi, čtou si knížky, povídají si. Proto je jeho volba velmi důležitá. Dnes se dají sehnat různé velikosti v rozličných provedeních. Ať už máte rádi venkovský, skandinávský či elegantní styl nábytku, jistě si najdete to své. Pokud vás láká koupě sedací soupravy, která do vašeho životního prostoru přinese nádech luxusu, přečtěte si o nich více . Navíc nadčasovou koženou sedačku můžete snadno oživit různými polštářky a hravě obměňovat její celkový vzhled.
tapeta za tv.jpg
Příjemné osvětlení
Pro oko příjemné osvětlení je velmi důležité pro vaší celkovou pohodu. Pokud máte to štěstí a váš obývací pokoj je prosvětlen několika velkými okny, není co řešit. Přírodní světlo je pro člověka to nejlepší, neschovávejte se proto za závěsy. Pokud vám dostatek denního světla v místnosti chybí, nebo si chcete prodloužit krátké dny, sáhněte po zdroji světla, který neagresivně prosvětlí celý pokoj a bude napodobovat přirozené světlo.
Živé květiny
Nutnou součástí každého pokoje jsou živé květiny. Umělé nedokážou nahradit kouzlo těch živých. Rostliny váš byt provoní, oživí a samozřejmě jsou důležité i pro správný stav ovzduší u vás doma. Pokud nejste zrovna zběhlí v pěstování pokojových květin, nebojte se zprvu sáhnou po nenáročných odrůdách, jako jsou sukulenty či kaktusy.
bílý interiér.jpg
Všemožné dekorace
Dekorace a doplňky jsou pomyslnou třešničkou na dortu celé místnosti. Jejich výběr pak záleží čistě na vkusu domácích. Mnoho žen si rádo kupuje svíčky všech tvarů a velikostí, které skvěle rozzáří celý prostor. Popřípadě můžete sáhnout po zajímavých obrazech, nebo si dokonce nějaký sami namalovat.