To v praxi znamená, že je dítě zavaleno vším možným včetně hraček. Dávno pryč jsou doby, kdy mělo dítě na hraní uražené ouško z hrnečku a jednoho cínového vojáčka. Znalí vědí, o kom je řeč.

Nuže, nyní jsou hračky skoro všechny elektronické a než dítě doroste, aby jim porozumělo, má jiné. Ovšem většinou také nějak funkční.

Naše generace neznala počítače a podobné věcičky, takže mechanická hračka byla u nás běžnou věcí a ti bohatší jich mohli mít i více. Naše babičky koukaly cože to máme a dědečkové se ihned přidávali třeba ke hře s elektrickým vláčkem. Při tom však vzpomínali na obyčejné dřevěné hračky. S jejich kusem dřeva ožívaly pohádky, postavičky, prostě to, co bylo třeba momentálně ke hře použít. Časem však skončily na popravišti dějin a už se o ně skoro nikdo nestaral.

Mašinka uvnitř

Někdo však přece jen usoudil, že měly něco do sebe, a tak je začal vyrábět znovu. Ovšem bylo jasné, že asi nelze použít staré motivy, ale musí se přijít s něčím novým. A protože v televizi běžel seriál o lokomotivě jménem Tomáš, tedy v češtině, zrodila se i ze dřeva.

Zmíněný seriál má v současnosti hodně dílů, a tak malí kluci, kteří jej znají by jistě rádi Tomáše jako hračku. A výrobce jim toto přání plní v několika variantách, takže si lze vybrat.

děti

Dřevěná mašinka Tomáš je k mání v několika velikostech a v několika variantách, takže rodičové mohou volit z velkého množství. Na tuto volbu je nejlépe brát s sebou své dítě. Ne, netřeba nikam chodit, jen klikněte zde na výše uvedený odkaz a hned uvidíte, co je momentálně v kurzu a co je na prodej. Kluci jistě sami poradí, po čem touží. Ale asi by nejraději všechny.

Mašinka nemá nic, co by mohlo dětem ublížit, takže je vhodná i pro ty nejmenší. Hračka tak plní bezpečnostní povinné normy. Proto je můžete v klidu kupovat třeba i ve velkém