Tiktok je stránka určená k nahrávání krátkých videí, jež ostatní uživatelé můžou sledovat, hodnotit a psát komentáře. Není problém si je uložit do záření.

TikTok video tvorba

Sociální síť

Když se podíváme na čísla, tak tato síť je opravdu velmi populární po celém světě, a proto ji můžeme zařadit mezi ty nejpopulárnější vůbec. O co se jedná? TikTok je sociální síť, kde si každý může založit vlastní profil a na něj tvořit. Zároveň každý uživatel může sledovat tvorbu ostatních, takže se tu rozhodně nudit nebudeme. Funguje to tak, že systém sleduje, na jaké příspěvky se díváme a dáváme jim srdíčka, protože on nám podle toho následně doporučuje podobný obsah. Takže když nás třeba zajímají auta, tak si můžeme užívat tohoto typu obsahu.

sociální síť TikTok

Zároveň na hlavní stránce máme příspěvky do lidí, které sledujeme, takže nám on nich nic neuteče. Hodně lidí tuto síť kritizuje, a to třeba kvůli videím, jenž natáčejí děti a podobně. Ovšem když tu budeme sledovat kvalitní tvůrce, jenž nás baví, tak je to příjemné trávení volného času, a proto má tato TikTok rozhodně něco do sebe. Sami si jej můžete

Stahujte zdarma

Samotná platforma nám neumožňuje stáhnout si krátké video do našeho zařízení, což je bohužel velká škoda. Nás to ale naštěstí mrzet nemusí, protože je tu možnost zcela zdarma a bez registrace využít Tik Tok video download. Obrovská výhoda je v tom, že nemusíte vůbec nic stahovat, protože vše funguje přímo na toto webu.

aplikace tiktok

My do něj zadáme odkaz na video a program si jej najde a nabídne nám jej ke stáhnutí s možností výběru kvality videa. Video se stáhne přímo do zařízení, kde už si s ním můžeme dělat co chceme a nikdo nám jej nesebere. Nepotřebujeme ani připojení k internetu, takže video můžeme ukázat třeba kamarádovi i venku, kde nemáme možnost se připojit na Wi-Fi. Co se týče autorských práv tak každý z nás si může udělat legálně jednu kopii, jenž nebude nikde šířit, ale může ji použít pro své účely, takže se nemusíte obávat, že byste za stažení veřejného videa měli nějaké problémy se zákonem.