Pokud milujete wellness a nechcete za ním neustále cestovat, tak si ho můžete udělat přímo doma. Bez dobré vířivky se určitě, jenž je spolehlivá se neobejde.

Vířivky

Nákup

Ceny dnešních vířivek jdou hodně příznivé, takže si je může dovolit téměř každý, ale mezi jednotlivými kusy mohou být velké rozdíly. Prvním typem je vestavěná vířivka například v zemi, jenž toho vydrží opravdu hodně. Je to díky odolné vrstvě, kterou nijak nepoškodí ani neustálý přítok vody. U vystouplých vířivek na zemi můžete mít zvenku i nádherný obklad, jenž dodá celému objektu luxusní vzhled.

venkovní vířivka

Není problém ji používat ani v zimě, což se vždy hodí. Nesmíme zapomenout ani na velice dobrou filtraci. Druhým typem jsou mobilní vířivky, jenž v posledních letech stále stoupají na popularitě. Zaujme především nízká cena a poměrně snadná montáž, kterou zvládne kde kdo. Tato kombinace z ní dělá ideální zařízení na sezónní relaxování. Přeci jen naložit se po celém náročném dni do bublající vody je naprosté vysvobození. Zvažte také velikost, aby se do ní vešel pohodlně potřebný počet lidí.

Péče

Dbát o naše zdraví je potřeba, takže neponechejte nic náhodě ani u vody ve vířivce. Prvním krokem je držet v normálu pH vody, jenž se pohybuje okolo hodnoty 7,4. Neobejdete se bez speciální chemie, u které je přímo napsáno, jaké dávkování dát na určitý počet litrů vody. Dalším důležitým prvkem je určitě chlór, protože ten udržuje vodu čistou a bez zelených organismů. Také dbejte na přesné dávkování, protože moc chlóru organismu škodí. Určitě jednou za čas využijte služby čištění vířivek, protože to se zbaví spousty nečistot. Pokud by se stala jakákoliv havárie, tak tato firma je k dispozici neustále. Stačí zachovat klid a zavolat na linku. Kromě toho perfektně vyčistí například kanalizace, jenž se neustále zanáší všemožným nepořádkem z domácnosti.

čirá voda

Není problém ani při rozšířenějších zásazích, protože společnost má k dispozici spolupráci s dělníky například v stavebním či instalatérském odvětví.