Nedovedete si možná ani představit, jakou radost můžete udělat svým dětem zakoupením skákací dětské trampolíny! Až pak uvidíte jejich rozzářené oči, řeknete si, proč jste to už neudělali dávno.

Skákací radost na vaši zahradu!

A navíc – tato úžasná relaxační pomůcka nebude sloužit jen vašim ratolestem a jejím kamarádům! Až na ni vyskočíte vy, dospěláci, nebude se vám chtít slézt dolů. A budete s dětmi dovádět jako kdybyste byli sami dětmi.

skákání je radost

Vrátíte se do dětských let, přestanete pro tento vzácný okamžik řešit pracovní problémy, protože při skákání a dovádění na to prostě nebudete mít čas myslet.

Děti milují hry, milují poskakování, výskoky, točení. Jen si vzpomeňte, jak často jste museli s vašimi maličkými dětmi dělat „letadlo“, když chtěly pořád točit dokolečka … Nebo když jdete vedle sebe – maminka s tatínkem a dítě se vás drží obou za ruce. Nebude dlouho trvat a bude vás přemlouvat k tomu, abyste je zvedali, aby mohlo skákat a hopsat. Skákání totiž vybuzuje v dětech spoustu endorfinů a děti, aniž by to věděly, zcela automaticky tyto pohyby následují. A to proto, že jim dělají dobře.

ochranná síť

Jakmile postavíte a usadíte trampolínu na zahradu, věřte, že vaše děti na ní okamžitě naskákají a budou dovádět o sto šest. Jen je třeba, abyste mysleli i na bezpečnost a určitě pořídili dětem trampolínu s ochrannou sítí.

Trampolíny s velkým výběrem povrchových barev.

Dokonce si už můžete vybírat i barvu, na tolik je nabídka už rozmanitá. Nelíbí se vám klasické modré trampolíny? Tak sáhněte po řádivé červené nebo zelené, která splyne s vaší zelení na zahradě.

Dbejte ale na to, aby v současné chvíli se k řádění nepřidaly všechny děti z okolí. To by pak mohlo v nestřeženém okamžiku dojít i k nebezpečnému úrazu. Děti, když se radují a skáčou, nemyslí zrovna na bezpečnost.

Ale věřme, že vše dobře dopadne a na děti občas dohlédnete. A nezapomeňte si s nimi společně zařádit – ony budou rády a vy najdete novou radost ze života.