Mnozí z našinců ještě pamatují doby, kdy bylo vše nějak spojené s intimním životem v podstatě tabu. Kdy se o tom mezi takzvanými slušnými lidmi na veřejnosti nemluvilo, kdy to bylo něco, co mělo zůstat skryto kdesi mezi čtyřmi stěnami. A kdy ještě nejednou nosili děti čáp a vrána, protože bylo tak jaksi bráno za nepatřičné se o něčem podobném byť i jenom trošku rozhovořit.

A téma sexu či dokonce výdělečně provozované nahoty? To tehdy bylo oficiálně výhradně doménou zahnívajících západních režimů, kde byl člověk vykořisťován člověkem a nebohé ženy tam byly nuceny prodávat své tělo, aby si nějak zajistily obživu v režimech, v nichž jim nebylo dopřáno žít důstojným způsobem života.

erotický snímek

Ale dnes už je jiná doba. Dnes už není toto téma tabu a člověk tak může dělat pomalu cokoliv, co se mu zlíbí. Jisté mantinely tu sice stále ještě nastavené jsou, ale pokud někdo chce, může si erotiky užít dosyta. A pokud na to má, proč by si za ni třeba i nezaplatil?

Takové erotické masáže Praha 10 Matahari salon už dávno nejsou ničím, co by zasluhovalo opovržení či dokonce zákaz a perzekuci. Je to docela normální podnikání jako kterékoliv jiné. A liší se to snad jedině v tom, že obnažené slečny udělají člověku lépe než dejme tomu obnažené zubní krčky u dentisty a pohled na podobnou děvu je někdy daleko příjemnější než pohled na vlastní manželku po mnoha letech soužití. Nic proti manželkám.

silueta ženy

A tak není vlastně nic špatného na tom, dopřeje-li si někdo erotickou masáž. Protože tato není žádnou potenciálně nebezpečnou prostitucí a už vůbec není ostudou, která se příčí zapšklým pavlačovým drbnám.

Tady jde skutečně jenom a pouze o masáž celého těla horkými oleji s důrazem na intimní partie, společnou sprchu s masérkou, body to body masáž a služby masérky nahé či ve spodním prádle. Tady se člověk odreaguje, aniž by hrozilo, že zatáhne domů nějakou venerologickou nemoc nebo se bude kvůli masérce rozvádět.

Je to docela normální služba jako každá jiná. Ať už se to někomu líbí nebo ne.