Je opravdu hodně lidí, kteří nakupují pouze jenom na základě toho, když jsou někde nějaké veliké slevy. To bych opravdu nebyla já, abych tohle také nevyužívala. A přiznám se, že jsem taková, že mě uchvátí a nachytá vážně každá reklama. Když někde vidím veliké slevy, tak se mi zvětší zorničky v očích a ihned musím jít nakupovat. Ale ne hlavně kvůli tomu, že bych na tom byla závislá. Nebo ano? Je vůbec možné být závislá na něčem, že to nakupuji, když je to pouze ve slevě? Také jsem slyšela, že jsou různé takové psychologické testy a průzkumy, kdy lidé nakupují pouze ve slevách, protože mají domnění, že nakupují výhodně.

Mám ráda online nákupy.

Jenomže když se potom některé výrobky propočítali na menší detaily a kusy, tak nakonec vyšlo najevo, že zákazník nakupoval za více peněz, než by nakupoval normálně. Jsou to takové taháky. Myslím si, že je to od obchodníků anebo od dodavatelů docela sprosté a netaktní. Protože já jsem si jednou koupila také balení čokoládových tyčinek, kde absolutně nebyla žádná sleva. I když sleva byla psaná na obalu, tak když jsem si to potom doma propočítala, tak sleva nebyla absolutně žádná. Ale pokud třeba hledáte slevy na oblečení a módní doplňky, tak se opravdu můžete spolehnout na webovou stránku About You, kde najdete opravdu perfektní slevové kupony.

Ráda nakupuji.

A když se podíváte na webovou stránku zeleneslevy.cz, tak tam můžete najít třeba například i deset procent slevy na About You. Myslím, že právě toto je opravdu skvělá webová stránka, kde nakoupíte samé moderní doplňky, které se vám budou také opravdu skvěle nosit. Nemusíte se bát, protože tady to je ověřený obchod, kde nakupuji já. A to už jsem osm let. Jsem spokojená, a ještě se mi nikdy nestalo, že by se mi nějaký kousek oblečení nějak rychle poničil. A mám štěstí, že je mi dodávána opravdu samá kvalita. A co pěkného jste si naposledy koupili vy?