Přemýšlíte, jak zefektivnit práci svých zaměstnanců a jak mít neustálou kontrolu nad vozidly a pracovními stroji? Vyzkoušeli jste už mnoho možností, ale nic nevedlo ke zdárnému konci? A už jste slyšeli o RMC monitorování automobilů a strojů? Že ne? Tak čtěte dál!
Satelitní sledování vozidel je ideálním řešením pro každého, kdo chce mít nepřetržitou kontrolu nad svým vozovým parkem.
Co je RMC systém? Jedná se o nepřetržitý monitoring vozidel a pracovních strojů. Zobrazení dat probíhá pomocí aplikace RMC, která umožňuje majiteli sledovat provoz vozidla a mít tak kontrolu na prací zaměstnanců. Nemusíte si instalovat žádný nový software! K aplikaci se, pomocí přihlašovacích údajů, přihlásíte na jakémkoliv zařízení s internetovým prohlížečem.

zaparkované automobily

Systém monitoruje nejen to, kde se vozidlo nachází, ale mimo to také stav pohonných hmot, práci příslušenství, jako je jeřáb a podobně. A nejen to! Systém RMC vaše vozidla hlídá před odcizením.
Jste naštvaní, protože vám někdo neustále krade pohonné hmoty? I to RMC systém ohlídá, čímž se eliminují zbytečné ztráty na minimum. A nejen to! RMC systém provádí také vyhodnocení jízdního stylu, vytváří výkazy práce, sleduje nakládky bagrem, poskytuje automatickou knihu jízd, GPS lokaci a mnohem více!
Nebaví vás administrativní práce spojené s chodem společnosti? Nechte to na RMC systému! Ten vytváří přehledy za zvolené období, generuje knihu jízd a všechny reporty podává i ve formátu pdf a xls.

traktor na poli

Díky RMC systému budete mít také přehled o opravách vozidel a strojů, hlídá průběh STK a u zaměstnanců kontroluje průběh školení, kontroluje profesní doklady a hlídá také zdravotní prohlídky vašich zaměstnanců.
Díky tomuto sofistikovanému systému budete mít neustálý přehled o tom, kdy, kde a jak pracují vaše stroje a vaši zaměstnanci.