I přes všechen všední život, kterým každý z nás prochází den co den, občas se zastavíme, zasníme se a přejeme si něco víc. Dobrou inspirací k tomu jsou nám seriály, filmy nebo kdo chce knihy či audioknihy. Hlavně ty o velké lásce a romantice, kdo by si nepřál se na chvíli cítit jako v romantickém filmu? I vy se tak můžete alespoň chvíli cítit, zastavte se na chvíli a uvidíte, jak je to snadné.
Možností je samozřejmě spousta, můžete jít se svým partnerem na romantickou procházku v dešti, začít pomáhat těm méně šťastným nebo si prostě pro někoho možná povrchně zakoupit ty nejlevnější letenky do Říma.

koloseum v Římu Z tohohle města romantika úplně srší a navíc toto město má spousty možností. Můžete se sem vydat na prodloužený víkend, který částečně strávíte obcházení těch nejzajímavějších památek, možná budete zklamaní, ale za jeden výlet není možné všechny stihnout obejít, je jich spousta, ale alespoň máte důvod vyrazit za rok znovu! Kromě toho si užijte výjimečný večer či celý den se svou nejdražší polovičkou. Můžete navštívit některou z vyhlášených kaváren nebo ochutnat opravdové italské speciality, ač jsou připravovaný po celém světě a i u nás velmi oblíbené, tak pravé italské je pravé italské. Dále rozhodně využijte některý z krásných hotelů, kterých je v tomto městě nespočet a váš romantický večer spěje k velké vášnivé noci.historická část Římu
Každý má přeci právo na chvíli uniknout realitě. Každý den máte spoustu práce a povinností a na radosti a snění je tak málo času. V tomto městě vám zbude jen jediná možnost, hoďte práci a všechny starosti za hlavu a staňte se na těchto pár krásných dní hlavní postavou brzy slavné romantické komedie. Život neznamená je přežívat, ale také si ho užívat, jak jen to je možné a zážitky, ty už vám nikdy nikdo nemůže vzít ani ukrást nebo je tomu snad jinak? Dopřejte si ty nejkrásnější chvilky, ať je nač vzpomínat!