Ještě před zahájením koupací sezóny u vašeho bazénu se jistě snažíte o to, aby byla jeho teplota vždy taková, která by vás ke koupání lákala a nikoliv odrazovala. Jinak tomu není ani s nástupem horkých letních dnů, ovšem pokud se váš bazén nenachází na místě, kde na něho svítí celý den sluníčko, je potřeba tomu pomoci.
Vyřešit vaši nelichotivou situaci se studenou nebo chladnější vodou můžete tak, že si koupíte solární plachtu na bazén na chlorito.cz,která se považuje za příslušenství nezbytné ke každé nádrži.

bazén s terasou.jpg

Váš pobyt v bazénu už nebude krátkodobý

Abyste si mohli léto užít naplno ve vaší nádrži, je potřeba v ní trávit tolik času, kolik jen budete chtít. Pokud vám v tom brání chladnější voda, je načase to změnit a pořídit si plachtu, která funguje na principu ohřevu vody působením slunečního záření. Uvidíte, že už po několika dnech, které budou slunečné a dostatečně horké, bude teplota vaší vody stoupat a váš pobyt v bazénu se vám prodlouží na hodiny.

  • Už se nebudete muset přemáhat k tomu, vydržet v něm co nejdelší dobu, ale konečně dospějete do stádia, kdy pocítíte pohodu a pohodlí díky tomu, že vlastníte solární plachtu.

textura vody.jpg

Udrží teplo i v průběhu noci

Plachta, která slouží na principu solárního ohřevu se rovněž postará o to, aby byl váš bazén v době, kdy ho nepoužíváte (převážně v nočních hodinách) zakrytý a částečně chráněný před napadáním různých nečistot, ale současně i teplý v průběhu vašeho spánku.

  • Toto příslušenství vám totiž udrží teplo, které jste získali v průběhu dne a nestane se vám, že se vám vypaří do ovzduší. Plachta má za úkol akumulovat a udržet teplou vodu v nádrži a díky tomu, že je volně položená na hladině, přes ní nic neunikne.

Nabídka těchto plachet se zaměřuje na volbu barvy, ale i velikosti, která může být i dle vašich přání. Pokud vlastníte neobvykle velký bazén, můžete si ji nechat udělat i na zakázku. Rovněž tak můžete vybírat z modré nebo černé barvy, která je spíše otázkou vašeho vkusu než účinnosti.