Ano, přátelé, je to určitě a bezesporu svatební oznámení! Je to vizitka naší lásky, našeho vzájemného štěstí, našeho velkého dne, kdy si v zástupu plačících radostí a přihlížejících hostů řekneme, že ano, že to prostě spolu zkusíme s koncem nejistým, ale zkusíme. O to více je ten pocit krásnější a lákavější, o to více chceme a přejeme si, aby vše vyšlo na první dobrou. Ale hezky od začátku, protože svatbou vše teprve začíná. A vlastně ani s ní ne, vše začíná samotnými přípravami. A k nim bezesporu patří tištěná prezentace oné události. Samozřejmě každý pár chce být v této souvislosti jiný, originální, neokoukaný.
pozvánka na svatbu
Ovšem všeho s mírou. Velký důraz na originalitu může skončit totálním fiaskem v podobě nevhodného pojetí, které hraničí až s kýčem! Obraťte se vždy tam, kde mají letité zkušenosti a rádi poradí. Nabídnou z mnoha variant nádherných motivů, kde si jednoduše vybere i ten nejnáročnější zákazník. I když jednoduše není ten zcela správný výraz, nabídka je tak bohatá a pestrá, že budete muset dlouho řešit, které oznámení je krásnější a hodí se právě a jenom k Vám.

Nabízíme všechno, nač si jen vzpomenete. Nabízíme verze vyloženě romanticky zaměřené, nabízíme moderní záležitosti, nebo klasiku, která nikdy nezklame. Záleží na každém páru, co se mu líbí a jak si svůj velký den představuje. Samozřejmě, že pokud máte svatbu naplánovanou do určitého barevného tónu, rádi i my přispějeme k celkové harmonizaci, co se oznámení týká.
oznámením to začíná
Prostě tady se před Vámi otevírá nabídka, jak mít vše, velmi kvalitně, v dokonalém designu a ještě ke všemu velmi levně, což se při vysokých nákladech na svatbu jako takovou určitě hodí! Takže milí snoubenci, není nad čím váhat! Pokud chcete mít svůj den dle představ, s námi máte rozhodně zelenou! I pro ty, kteří si nevyberou z naší bohaté nabídky, máme skvělou zprávu. Klidně přijděte s vlastním nápadem a návrhem, rádi ho zpracujeme tak, abyste byli spokojeni.