Vždycky jsem chtěla, aby můj syn měl opravdu pěkný https://www.slevadne.cz/sleva_95187_rodinna-pohoda-v-utulnem-hotelu-sosna pokojíček. Pamatuji si totiž ten svůj. Můj pokoj, když jsem byla ještě dítě, nebyl moc pěkný. Pamatuji si, že to byla taková malá temná místnost. Bylo tam opravdu pouze jenom pár hraček. Ani nebylo kde spát. Proto jsem spala ještě s rodiči, i když jsem toužila po vlastním útulném dětském pokoji. Svůj velký pokoj jsem měla, až když mi bylo jedenáct let. A to jsme už dávno byli odstěhovaný v jiném bytě. Ten nový byt měl hlavně o dvě místnosti více. Takže bylo perfektní, že jsme se tam všichni vešli. A že jsem taky měla svůj vlastní dětský pokoj. Konečně splněný sen! A návrhy dětských pokojů jsou opravdu perfektní. Myslím, že kdo nechá navrhnout dětský pokoj svým dětem, tak udělá velmi dobře.

Děti musí být veselé.

Já jako dítě jsem o tom nevěděla, že existují návrhy dětských pokojů. Vždycky jsem si myslela, že tohle a všechno dělají pouze rodiče. Ovšem byl to omyl. Nikdo mi o tom vůbec nic neřekl. A tak návrhy dětských pokojů musí být opravdu geniální, když to rodiče svým dětem udělají. Byla jsem ráda, že alespoň ve svých jedenácti letech jsem si mohla svůj dětský pokoj zařídit sama.

Děti doma jistě uvítají i pejsky.

Koukal jsem se na návrhy dětských pokojů v katalogu. Ten katalog nám náhodou přišel do schránky. A byla jsem opravdu nadšená. Návrhy dětských pokojů jsou dokonalé a mohla jsem si vybrat jakékoli chci barvy. A tak jsem si vybrala samozřejmě růžový interiér. Návrhy dětských pokojů jsou taky perfektní v tom, že je ten pokoj bezpečný. Že se nikdo nemusí bát, že se tam dítě zraní a já jsem měla opravdu bezpečné pokoj. Taky mohu doporučit, abyste nechali svým dětem navrhnout jejich vlastní pokoj. A třeba si ho udělají podle vlastního vzoru. Třeba některé děti mají rády princezny, tak by chtěli jistě, aby ve svém pokoji měli princezny. Všem dětem se meze rozhodně nekladou.