Dá se říct, že online nakupování v zahraničí je takovým trendem dnešní doby, který stále neutichá. Ba právě naopak. V dřívějších dobách byly takové nákupy z Číny považovány za záležitost pro geeky. V dnešní době už si z ní objednává kde kdo. Právě v dnešním článku jsme se rozhodli vás seznámit s mobilní aplikací Wish. Jedná se o nákupní platformu, přes kterou můžete sehnat opravdu skvělé kousky.
radost z nákupu online.jpg

Tato aplikace patří mezi jedny z nejoblíbenějších, protože uživatelům nabízí nákupy až o 50-80% levněji. Mezi její největší výhody bychom mohli zařadit to, že si můžete být jisti, že je zboží od důvěryhodných obchodů, je možné snadno zboží vrátit, je zajištěná bezpečná platba a mnoho dalších.

Abyste mohli na Wish nakupovat, je nutné založit si účet. Stačí vám k němu opravdu minimum informací. Představte si, že dokonce za samotnou registraci ještě získáte dárek zdarma. Pokud si něco objednáte, pak platit lze dvěma způsoby a to PayPalem nebo platební kartou. Rychlejší je ale platba kartou.

Na úvodní stránce aplikace najdete produkty, které jsou mezi zákazníky oblíbené. Některé produkty jsou dokonce zdarma s tím, že za něj zaplatíte pouze poštovné.
rodina a eshop.jpg

TIP: Nikdy nevěřte cenám, které jsou uvedeny jako původní. Jsou totiž ve většině případů nadsazené, aby to vypadalo, s jak velkou slevou zboží můžete nakoupit.

Samozřejmě pokud chcete vyhledat nějaký konkrétní produkt, je možné jej vyhledat pomocí vyhledávání. Vždy byste se měli zaměřit na hodnocení uživatelů a recenze obchodu.

Někteří by mohli za nevýhodu považovat to, že až teprve přejdete k pokladně, tak se vlastně dozvíte, kolik vás celkově poštovné bude stát.

Opravdu tenhle způsob nakupování zvládne úplně každý. Možná další nevýhodou je to, že musíte za zboží zaplatit dříve, než vám jej dodají.

Zase na druhou stranu, je možné zde najít opravdu cokoliv. Ať už se jedná o oblečení, dekorace, obaly a mnoho dalších produktů.

Jestliže jste navíc na internetu ještě nikdy nenakupovali, pak právě Wish se pro vás skvěle hodí. Aplikace je totiž provedena tak, že své uživatele vede a je minimální šance, že byste něco mohli pokazit.

Rozhodně Wish alespoň vyzkoušejte. Stojí to opravdu za to.