Potřebujete nutně půjčit peníze, ale banka vám je poskytnout nechce? Jste v koncích a myslíte si, že cesta už žádná není? Možná se plete, řešení existuje.

Co dělat, když vám banka nepůjčí? Peníze můžete získat i jinak!

Lidé si myslí, že pokud jim odmítne půjčit peníze banka, není už žádná jiná cesta, než se obrátit na lichváře. U těch to nezkoušejte, raději se obraťte na nebankovní společnosti, které vám budou ochotné půjčit i v případě, že vás banka odmítne. Mnohé nebankovní společnosti jsou totiž mnohem shovívavější, než banky a přesto vám půjčí peníze za podobných podmínek. Nevěšte hlavu, cesta se vždycky najde a vy nemusíte propadat panice ani v této hodně zlé době, která jak se zdá snad ani nemá konce.

pexels-photo-4968548

Jaké jsou podmínky takové úvěru

Termín americká nebankovní hypotéka jste už dost možná někdy slyšeli, ale víte ve skutečnosti, jak tento typ úvěru funguje v praxi? Možná vás překvapí, jak snadné a přitom výhodné to může být. Banky musejí odmítat klienty, kteří už dluží vyšší částky, kteří jsou zapsáni v registru dlužníků nebo nemají dost vysoké příjmy, aby mohli splácet. U nebankovních společností se ale na toto nehraje, ty neposuzují klienty tolik zblízka, a proto si má možnost u nich půjčit více lidí. Samozřejmě, že bez záruky to také nepůjde, ale pokud už víte, že by vás banka odmítla, zkuste tuto možnost zvážit.

V případě americké hypotéky jsou totiž pravidla jasně daná, všechno závisí v podstatě na tom, zda se máte čím zaručit. Obvykle je požadována záruka nemovitostí, kterou ale nutně nemusíte vlastnit vy, může za vás totiž ručit svou nemovitostí i někdo jiný. Jednoduše si pak podáte žádost, která bývá schválená do několika hodin či dnů, společnost si ocení nemovitost a navrhne vám nejvyšší možnou částku, kterou vám půjčí. Na splátkách se pak lze domluvit, úroky jsou podobné těm v bankách a k penězům se tak dostanete mnohem snadněji.

pexels-photo-2068975

Komu půjčí?

Americké nebankovní hypotéky jsou poskytovány zpravidla podnikatelům, ale jsou i produkty u těchto nebankovních společností, které jsou určeny pro fyzické osoby. Podstatné je, že vás nikdo nebude do hloubky zkoumat, nemusíte procházet složitým procesem a stresovat se, zda to vyjde nebo ne. Nemusíte se obávat skrytých poplatků ani kliček, všechno je podle daných pravidel a smlouvu si samozřejmě prostudujete.

Zní to snadně? Ano, je to skutečně tak. Pokud jste se dostali do úzkých, věřte, že cesta ven existuje.

4/5 - (1 vote)